Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Liūdni Slibinai | Šventinis koncertas (įvykęs renginys)

23753 Data: 2016-12-31 (Šeštadienis)
Laikas: 16:00
Miestas: Kaunas
Vieta: Zalgirio Arenos Amfiteatras
Adresas: Karaliaus Mindaugo prospektas 50

BILIETAI BRANGS GRUODŽIO 24 D.

Pastaruosius metus su klausytojais dažniau susitinkantys kameriniuose „Viskas netrukus baigsis“ pasirodymuose, aktyviuoju žiemos periodu kviečia į specialius, jau tradicija tampančius Šventinius koncertus. Gyvo garso dviejų dalių programoje skambės gerai žinomos grupės dainos bei originaliais tekstais klausytojų džiaugsmus ir vargus paliečiantys kūriniai.

Nors scenoje gali pasirodyti ir vienas kitas šventinis blizgutis ar pokštelti fejerverkas, grupės nariai primena, kad džiugi nuotaika koncertuose nebūtina.

„Kad ir kaip norėtų mūsų grupės moteris Aistė Lasytė, atėjus šventėms mes nevažiuojam rogėmis per sniego pusnis skambant varpeliams, nevaikštom būriais giedodami džiaugsmingų giesmių ir kas vakarą draugų būryje nekepam imbierinių sausainių. Tačiau gerai, kad dar yra apie ką pamąstyti. Ar prie upės, ar prie tilto, po vieną ar kartu, jauni ar seni, sušalę ar sukaitę, ar linksma, ar liūdna. Priimti su vidine ramybe save ir kitus tokius, kokie esam, matyt, ir yra didžiausia šventė“, - sako „Liūdnų slibinų“ narys Vaidas Kublinskas.

BILIETAI „Tiketoje“. Artėjant renginiui bilietai BRANGS.
Vaikai iki 5 metų įleidžiami nemokamai, jeigu neužima papildomos sėdimos vietos.

Trukmė - 2 val. Įėjimas atidaromas 15.00 val.

Daugiau: www.liudnislibinai.lt


Įkelta: 2016-11-28 21:02:42
Atnaujinta: 2016-12-31 07:00:32

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis