Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Ovidijaus Vyšniausko dainų ir baladžių vakaras (įvykęs renginys)

23906 Data: 2016-12-10 (Šeštadienis)
Laikas: 18:00
Miestas: Vilnius
Vieta: Šv. Kotrynos bažnyčia
Adresas: Vilniaus g. 30

Lietuviškuoju Joe Cockeriu neretai vadinamas OVIDIJUS VYŠNIAUSKAS balandžio 17 dieną savo gerbėjus nudžiugins gerai žinomų dainų ir svajingų baladžių vakaru.
Šiuo metu Ovidijus Vyšniauskas aktyviai koncertuoja vienas arba su grupe Lietuvoje ir užsienyje, dalyvauja įvairiuose televizijos projektuose, miuzikluose ir kituose muzikiniuose scenos pastatymuose. Atlikėjas išleido apie dešimt solinių albumų. Jis yra ne tik vokalistas: jo rankoms paklūsta gitara, klavišiniai, netgi mušamieji instrumentai, bet ir kompozitorius, liaudies dainų aranžuotojas – jo sukurtas dainas dainuoja tokie atlikėjai kaip Inga Valinskienė, Linas Adomaitis, Irena Starošaitė, Sasha Song ir kiti. Pats Ovidijus Vyšniauskas žinomas ir iš vaidmenų roko operoje „Prisikėlęs“, miuziklo „Lauktasis“, taip pat sukūrė vaidmenį Rygoje pastatytame miuzikle „Game Is Over“. Atlikėjas yra dainavęs estradinės muzikos grupėse „Combo“, „Labirintas“, „Vilnius“, „Vilniaus aidai“. Tarptautiniame šlagerių festivalyje „Palanga 2011“ tapo šlagerių karaliumi. Ovidijaus Vyšniausko dainos puikia pažįstamos ne tik lietuviškai publikai: pavyzdžiui, prieš šešerius metus dainininkas surengė koncertų turą JAV.
Ilgamečiai O.Vyšniausko kūrybos gerbėjai žino, ko tikėtis jo koncertuose: prasmingi dainų tekstai, romantiška nuotaika, kokybiška muzika ir nepakartojams balsas. Šiam darniam ansambliui naujų spalvų suteiks koncerto erdvė – Šv. Kotrynos bažnyčia, kurios išskirtinę aurą jau yra įvertinę daugybė Lietuvos ir užsienio atlikėjų.
Ovidijaus Vyšniausko dainų ir baladžių vakaras Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje vyks balandžio 17 dieną, 18 val.
Bilietus į šį koncertą galite įsigyti visose sistemos BILIETAI.LT kasose, bei valandą prieš koncertą Šv.Kotrynos bažnyčioje.


Įkelta: 2016-12-06 02:02:24
Atnaujinta: 2016-12-10 07:02:54

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis