Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Grupė „SBS“ - „Heaven can wait…“ albumo pristatymo koncertas! (įvykęs renginys)

5074 Data: 2013-03-02 (Šeštadienis)
Laikas: 21:00
Miestas: Vilnius
Vieta: Brodvejus pub'as
Adresas: Vokiečių g. 4 / Mėsinių g. 4

Kovo 2d., šeštadienį, roko grupė „SBS“ pristatys savo naująjį albumą - „Heaven can wait...“!


Grupė „SBS“ išdidžiai pristato ketvirtąjį, dar melodingesnį, dar ekspresyvesnį, dar kietesnį naująjį albumą “Heaven can wait…”!!! Šį albumą įsigiję (o ne slapta atsisiuntę iš interneto) melomanai su mumis kartu dalinsis džiaugsmu klausydamiesi 15 naujų dainų (+ vieną bonus track).

2008 metais SBS į tarptautinę muzikos rinką įsiveržė su nauju albumu „The Gambler“. Reakcija buvo vienareikšmiška – nei vienas iš solidžiausių muzikinių leidinių albumui neskyrė mažiau nei 8,5 iš galimų 10 balų, seniausia Europoje roko muzikos stotis „Metal to infinity“ visą mėnesį transliavo SBS atliekamas dainas ir pristatė išskirtinį „online“ interviu su grupės nariais kompozitoriais Vitaliu Kairiūkščiu ir Viliumi Kraujaliu, o didžiausias Europoje muzikinis leidinys „HardHarderHeavy“ įvertino grupės darbą 8,5 iš 10 galimų balų, albumą pristatė geriausio mėnesio albumo nominacijai, o jo recenziją pavadino “Welcome SBS! Europe waits YOU!!!“

SBS šių metų sausio mėnesį baigę naujojo albumo leidybos darbus ir pasirašę sutartį su nauja leidybine kompanija „DEFOX/HEART OF STEEL RECORDS“ skelbia muzikantų, dalyvaujančių įrašuose sarašą: Vitalis „Don Vito“ Kairiūkštis – vokalas, Kostas Balčiūnas – gitaros, Martynas „Meška“ Garbačas – bosinė gitara, Vaidotas Segenis – mušamieji. Kaip su pasididžiavimu praneša grupės vokalistas Vitalis „Don Vito“ Kairiūkštis pirmą kartą grupės istorijoje šis albumas yra internacionalus - klavišinės partijos patikėtos kviestiniams muzikantams - italų kilmės klavišų virtuozui Maestro Mistheria (http://www.mistheria.com/home.cfm) ir kitai ne mažiau spalvingai asmenybei – vokiečiui Ferdy Doernberg (http://www.ferdydoernberg.de), kuriam darbas su SBS yra jau 189 CD ir kuris geriausiai žinomas iš grupių Axel Rudi Pell ir Rough Silk. Nepamiršti ir atlikėjai iš Lietuvos – gitaristai Laurynas Baškys ir Jonas Chockevičius (Thundertale), vokalistas Jeronimas Milius (Soul stealer), Česlovas Gabalis (Pelenai), Darius Mickus (Rebelheart), Ramūnas Difartas, mergaičių choras „Liepaitės“ – su jais visais buvo įrašyta daina „Roko Religija“ kuriai sukurtas klipas netrukus bus paskelbtas oficialiame SBS Youtube puslapyje. Dviejose dainose grojo žymus pianistas Dainius Pulauskas, vienoje gitaristas Tomas Varnagiris (Rojaus Tūzai), backing vocals partijas padėjo įrašyti Ieva Kairiūkštytė. Viršelį naująjam albumui sukūrė jaunas perspektyvus dailininkas Helmutas Vaiciukevičius. Įrašinėjama buvo „Soundivision“ Ryga ir Guntars Mucenieks (legendinės latvių grupės „Lyvi“ klavišisto) Home studio Valmiera studijose (garso režisieriai Ivars Ozols ir Edijs Gnedovskis) Latvijoje, taip pat MuzLab, VSSV, United Zeros, Muzikos Kalvė (Rimtautas „Thrigger“ Piskarskas, Vaidotas Segenis, Paulius Jasiūnas, Andrius Murauskas) Lietuvoje. Albumą prodiusavo Vitalis „Don Vito“ Kairiūkštis, masteringo darbus atliko Edijs Gnedovskis GEM studijoje Ryga, Latvija. Į albumą įeina 15 naujų dainų ir vienas bonus track - kaip visada dovana mūsų fanams.
Pirmasis SBS koncertas šių metų koncertiniame ture įvyks muzikiniame klube „Brodvėjus“, Vilniuje, kovo 2 dieną, čia pirmieji laimingieji galės įsigyti naująjį albumą „Heaven can wait...“, ateityje derinami koncertai kituose Lietuvos miestuose. Smulkesnė informacija bus skelbiama oficialiame SBS puslapyje.
Skaitmeninę albumo versiją galima bus įsigyti DEFOX Records oficialiame puslapyje (http://heartofsteel.nlz.it) nuo vasario 15 dienos.

Siurprizas – pirmieji trys laimingieji, atspėję ką SBS užkodavo albumo „Heaven can wait...“ tekstuose albumo pristatymo metu jį gaus dovanų. Savo variantus siųsti į rasyk_sbs@yahoo.com
Smulkesnės informacijos ieškokite SBS puslapiuose:

http://www.sbsband.lt/
http://www.facebook.com/pages/SBS/152569284766266
http://www.youtube.com/SbsbandLt
http://www.myspace.com/menuliosviesa
http://twitter.com/SbsbandLt

Įėjimas: 15lt

Informacija ir staliukų rezervacija: tel.: 8 652 57 790


Įkelta: 2013-02-13 02:00:32

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis