Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

PAVASARIS w/ Mondayjazz, Bedim @ SB (įvykęs renginys)

5174 Data: 2013-03-01 (Penktadienis)
Laikas: 22:00
Miestas: Vilnius
Vieta: Soul Box
Adresas: Vilniaus g. 33/Palangos g. 4

Apie 3 430 000 rezult. (0,37 sek.)

Pavasaris – vienas iš keturių metų laikų vidutinio klimato zonose. Pavasarį pražysta dauguma augalų, sugrįžta migruojantys paukščiai.
Pavasario pavadinimas siejamas su sekančio metų laiko pavadinimu vasara pridedant priešdėlį pa-, reiškiančio buvimą šalia.
Astronomiškai pavasaris prasideda pavasario lygiadieniu (apie kovo 20 d. Šiaurės pusrutulyje ir rugsėjo 23 d. Pietų pusrutulyje). meteorologiniu požiūriu, Šiaurės pusrutulyje pavasariu laikomi kovo, balandžio ir gegužės mėnesiai, o Pietų pusrutulyje – rugsėjis, spalis ir lapkritis. Bet airiškame kalendoriuje pavasariu laikomi vasaris, kovas ir balandis.
"Wiki"

Metų laikų kaita geriausiai matyti iš medžių. Žiemą medžių šakos styro plikos ir tarsi negyvos. Bet žiūrėk, kai kurie pumpurai paburkę ir tik laukia šiltesnės saulutės, kad išbrinktų ir tuoj pat išsiskleistų, duotų gyvybę lapams, šakelėms ir visam kamienui.
Visiems pavasaris atneša tyrą svaiginantį džiaugsmą. Tyruliuoja vieversėlis padangėje. Alpsta gegužis tylią šiltą naktį, girdėti, kaip krenta vyšnios žiedas.
"Audronės straipsniai"

TADAS QUAZAR (Mondayjazz)
JUSTAS FRESH (Mondayjazz)
MARIUS BEDIM (Despotin Beat Club)

VJ FOU GUDAS


Įkelta: 2013-02-21 02:00:05

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis