Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

PROPER HEAT live @ Soul Box (įvykęs renginys)

6373 Data: 2013-05-24 (Penktadienis)
Laikas: 23:00
Miestas: Vilnius
Vieta: Soul Box
Adresas: Vilniaus g. 33/Palangos g. 4

Apie Proper Heat arba gerai arba gerai, sako liaudies klubinėtojų bendruomenė. Vilniečių grupė yra labai populiarus ir inovatyvus projektas, šiandien leidžiamas britų "Nang Records".
Jau koncertavusi Danijoje, Baltarusijoje ir visai neseniai sugrįžusi iš didžiulio muzikos festivalio "Equilibrium Festival" Rusijoje, grupė nestokoja tarptautinių planų toliau brautis į pasaulinę rinką. Tačiau pirmieji inkarai - savo šalyje.

Apie KAROLĮ RAMOŠKĄ – grupės frontmenas, charizmatiška asmenybė, nuo jo balso aptirpsta ausys. Karolis - grupės vokalistas ir tekstų autorius.

Apie SAXTONE – nuo mažumės nepaleidžiantis iš rankų saksofono – improvizacijos virtuozas – grupės instrumentalistas ir muzikos bendraautorius.

Apie MARTIN VIRGIN – prodiuseris ir diskžokėjas, pagirtas ir įvertintas tokių scenos grandų kaip Crazy P, Danny Howells, Jody Wisternoff, Nick Warren, Add2Basket ir Prins Thomas.

Proper Heat vis kalba apie naujus grupės narius - būgnininką ir gitaristą. Kaip pasirodys šįsyk – nežinia. Žinia tik tiek, kad grupė pristatys naują singlą "Life's Changing". Jį vėliau gros ir radijo stotys, bet pirmieji ją girdėsime Soul Box'e.

PROPER HEAT Live
DJ FAST EDIE

Bilietai: 15 Lt / su LSP 10 Lt


Įkelta: 2013-05-14 02:00:05
Atnaujinta: 2013-05-24 07:00:23

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis