Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

SKYDERS albumo "Kiek kainuoji tu?" pristatymo koncertas Šiauliuose (įvykęs renginys)

6420 Data: 2013-05-24 (Penktadienis)
Laikas: 22:30
Miestas: Šiauliai
Vieta: POGO baras Šiauliai
Adresas: Vilniaus g. 128

SKYDERS sugrįžta į Šiaulių PoGo sceną, pristatyti naujausio savo albumo "Kiek kainuoji tu?"

„Gyvename šaltų skaičių ir statistikos eroje, kurioje beveik nebeliko žmogaus“, – albumo pavadinimą komentuoja grupės „Skyders“ nariai. Pasak jų, dauguma žmonių šiandien susiduria su ta pačia niūria dilema, kuri palieka tik dvi galimybes – tapti pigių kaštų robotu arba emigruoti. „Tiesa, galima dar kurti savo verslą, bet mūsų šalyje ir skruzdėlei, ir drambliui velkamas tas pats – drambliui patogus rūbas”, – neslėpdami ironijos kalba grupės muzikantai.
Rokeriai mano, kad net ir emigravę nuo problemos esmės toli nepabėgs, nes globalios socialiai neatsakingo ir manipuliuojančio kapitalizmo raidos tendencijos jaunus žmones vejasi visur. „Šiandieninis kapitalizmas nebeturi nieko bendro su visuomenės harmonija ar demokratija, o savo cinišku požiūriu į gamtą ir žmogų yra artimas totalitarinėms santvarkoms“, – įsitikinę „Skyders“.
Grupė savo albumo dainose kritikuoja ne tik oligarchus, korporacijas ar bankus, bet ir pačių žmonių susvetimėjimą, savanaudiškumą. Disko grojaraštį užpildys ir dainos apie jausmus, ir kupinos socialinio bei politinio protesto.

Kaina: 10lt.


Įkelta: 2013-05-17 02:00:53
Atnaujinta: 2013-05-24 07:00:06

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis