Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

DR.WHO ANNIVERSARY pre-party & after-party (įvykęs renginys)

6489 Data: 2013-05-24 (Penktadienis)
Laikas: 22:30
Miestas: Klaipėda
Vieta: Killerz Disco Bar
Adresas: Žvejų g. 10

Dydysis brolis mums tikras pavyzdys – nors mes ruošiamės ir savo vienerių metų gimtadieniui, su pavydu žvelgiame ir į „Dr.Who“ penkmečio jubiliejų, kurį trokštame pasiekti taip pat sėkmingai!

Iš tiesų, tokios šokių muzikos žvaigždės kaip STEE DOWNES (NL) mūsų brolio scena dar nematė. Todėl nieko nuostabaus, jog ten norime atsidurti patys ir viską išgirsti savomis ausimis! Tampame simboline apšildymo trupe ir kviečiame penktadienio vakarą pradėti „Killerz Disco Bar“ įvyksiančiame oficialiame „pre-party“, kuriame kiekvienas įjungsime savo aukščiausią geros nuotaikos pavarą prieš nerdami į iškeltų rankų jūrą naktiniame klube „Dr.Who“!

Neįsivaizduojame tokių stipruolių, kurie išgyventų STEE DOWNES, DE VANSH (UK) ir DIAMOND SOUL FACTORY trio vienoje erdvėje, tačiau jei visgi tokių atsirastų – linksmybių kompasus su jais nukreipsime atgalios, kur bariuke ant Danės upės krantinės vyks savo ilga trukme pasižymintis „after-party“, leisiantis ne tik pasidalinti patirtais įspūdžiais, bet ir suvilgyti nuo dainavimo išdžiuvusias lūpas. Pasitikime pasaulines muzikos žvaigždes kartu!

Mūsų durys atsidaro nuo 21:00 val.
Mus rasite Žvejų g. 10, prie Danės krantinės.
Įėjimas viso vakaro metu – NEMOKAMAS. Galioja „face control“.


Įkelta: 2013-05-23 02:01:26
Atnaujinta: 2013-05-24 07:00:50

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis