Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

LRT Opus Gyvai: The Petebox (UK) (įvykęs renginys)

7581 Data: 2013-10-04 (Penktadienis)
Laikas: 22:00
Miestas: Vilnius
Vieta: LOFTAS
Adresas: Švitrigailos str. 29, Naujamiestis

Po sėkmingo ir sausakimšo pasirodymo „Loftas Fest 2013“keliskart geriausiu ir universaliausiu pasaulio beatboxeriu pripažintas The Petebox ne ilgai trukus sugrįžta pas mus!

Šio italų kilmės brito gimusio Australijoje pasirodymai dėl savo energijos, netikėtų sprendimų, genialumo ir pavydėtinos charizmos ant scenos prikausto tiek merginų, tiek vaikinų dėmesį. Tie, kas matė jo koncertą festivalio metu – tai patvirtins.

Viskas, ką daro Pete, yra atliekama gyvai prieš tavo akis ir tik jo balso galimybių dėka, dainas įrašant sluoksnis po sluoksnio, su minimalia instrumentų pagalba. O jo dainavimas yra vertas atskiro paragrafo. Bet jį praleisime, nes tai reikia išgirsti gyvai.

The Petebox karjerą pradėjo „BBC“organizuojamose beatboxerių kovose. Dabar Pete vaizdo klipai „YouTube“sulaukia milijonų peržiūrų, o jį koncertuoti kviečia pasaulyje didžiausių muzikinių įvykių organizatoriai – nuo festivalio „Glastonbury“iki koncerto Maskvos Raudonojoje aikštėje.DJ MAMANIA apie THE PETEBOX:
„The Petebox – vienas iš „Loftas Fest“ favoritų, bent jau man! Koncertui einant į pabaigą labai norėjau, kad visi mano draugai būtų šalia ir stebėtų pasirodymą kartu – vat taip gerai buvo!“.
The Petebox - Where Is My Mind (Pixies cover)
http://youtu.be/JhjA2nvVD7U

The Petebox - VODKA (live @Poland)
http://youtu.be/tNEoP86lbX0


Įkelta: 2013-09-02 16:23:07
Atnaujinta: 2013-10-04 07:00:03

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis