Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

DUBLIS #2. SOULHOPPERS (LIVE) | JAZZYVILE | VIRUS J | L8M8 | WILL STAR (įvykęs renginys)

8150 Data: 2013-10-04 (Penktadienis)
Laikas: 22:00
Miestas: Kaunas
Vieta: G - LOFT
Adresas: Rotušės a. 3

DUBLIS DU.

Mūsų renginių serija "DUBLIS #..." jau įsibėgėja.

Kuo pasižymi "DUBLIS #..." serija? Pradėjom su Juste Starinskaite, tęsėm su Erica Jennings, dabar - Jazzyvile. Kas renginius vienija? Gyvi pasirodymai, stiprūs balsai, užvedantis live'as ir kojoms ramiai išbūti neleidžiantys DJ'jų rimtai ir garsai.

Na ką gi, jau spalio 4d., penktadienį - DUBLIS #2:

::: SOULHOPPERS (LIVE):
:: JAZZYVILE
:: VIRUS J
:: L8M8
::: WILL STAR

Gyvai ant G-LOFT scenos pasirodys projektas – „Soulhoppers“.
House stilius, pagardintas Nu Disco prieskoniu - tai produktas, kurį sukūrė du Lietuvos šokių muzikos prodiuseriai - Virus J ir Andy Lau. Šių vyrukų priešakyje – nuostabioji Jazzyvile. Supančios gaivaus vokalo melodijos - jos vizitinė kortelė.
Šimtai valandų, praleistų įrašų studijoje beieškant iš proto vedančios garsų harmonijos, kintantys ritmai, nugludintos ir keliančios melodijos bei visiška laisvė improvizuoti stebins kiekvieną, tą vakarą atėjusį paklausyti gyvos elektroninių garsų bei balsų sintezės.

Will Star, pasirodęs mūsų scenoje netolimoje praeityje nustebino tiek, jau tikrai daug mačiusius G-LOFT lankytojus, tiek visą mūsų kolektyvą. Norėjom jo dar kartą - gavom.

Po Will Star slapyvardžiu pasislėpęs lietuvaitis jau kelis metus sėkmingai kuria muziką užsienio atlikėjams, tačiau savo paties kūrybai ir jos puoselėjimui laiko rado tik neseniai. „Better Tomorrow“, įrašytas kartu su amerikiečiu Gavin Castleton – tai pirmasis kūrinys viešoje erdvėje pristatantis jo naujajį amplua. Užsibrėžtas tikslas – puoselėti „disco“ stilių su naujais, šiam laikmečiui būdingais ir populiariais elektroninės muzikos elementais. Tačiau tai ne vienintelis projektas! Will Star priklauso duetui Future Kids, kuris ne per seniausiai pradėjo koncertuoti didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

Ateik. Susitinkam. Susišokam. Pratestuojam.
DUBLIS #2.

Kaina: 10 pinigų.
Baras pasilieka teisę neįleisti nepageidaujamų asmenų.Įkelta: 2013-09-26 17:04:47
Atnaujinta: 2013-10-04 07:00:18

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis