Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Klasikinės indiškos muzikos koncertas Vilniuje (įvykęs renginys)

8606 Data: 2013-10-26 (Šeštadienis)
Laikas: 17:00
Miestas: Vilnius
Vieta: Vilniaus mokytojų namai
Adresas: Vilniaus g. 39

Klasikinės indiškos muzikos mėgėjams jau gerai pažįstamas „Baltijos turas“ šiais metais vėl užsuks į Lietuvą. Vienintelis koncertas šalyje įvyks spalio 26 d., 17 val. Vilniaus mokytojų namų svetainėje (Vilniaus g. 39).

Šiemet koncertuoti atvyksta jungtinė Sahadža jogų grupė, jos nariai iš įvairių miestų: Sankt Peterburgo, Maskvos, Tulos ir kitų. Muzikantai studijavo Toljačio muzikos akademijoje, gilino žinias Indijoje. Koncerto metu jie atliks skirtingų stilių indiškos muzikos kūrinius (badžanus, ragas, kavalius). Ši muzika ypatinga tuo, kad geba perteikti tai, kas neįvardijama žodžiais, ji kuria bendrą būseną, nuramina mintis.
Koncerto metu turėsite galimybę susipažinti su Sahadža joga ir išbandyti meditaciją, dėl kurios kiekvienas iš mūsų gali atrasti ir pajausti vidinę ramybę. Metodo pradininkė Šri Matadži Nirmala Devi visad skatino jogus skleisti žinią, kaip svarbu žmogui pažinti savo vidinę esybę, siekti darnos su savimi ir supančia aplinka.
Po koncertų bus galimybė asmeniškai pabendrauti su Sahadža jogais.

Kadangi laikomasi pozicijos, jog už dvasinius dalykus nedera imti atlygio, visi koncertai žiūrovams – nemokami.Įkelta: 2013-10-17 23:17:06
Atnaujinta: 2013-10-26 07:00:35

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis