Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Nepakartojama elektro-svingo šventė su Alice Francis, Goldie ir … įvyks!!!! (įvykęs renginys)

8749 Data: 2013-10-26 (Šeštadienis)
Laikas: 19:00
Miestas: Vilnius
Vieta: New York Muzikinis teatras
Adresas: Kalvarijų str. 85

Tokio tematinio, charizmatiško reginio Lietuvoje dar nebuvo! Visi, kuriems nemielas rudeniškas peizažas už lango, gali pasidovanoti sau nuostabią šventę, pakelti tonusą apsilankę elektro-svingo šou! Jis įvyks spalio 26 dieną 19.00, Vilniuje (Kalvarijų g. 85), „New-York“ klube-teatre.
Šventės fantastišku piku taps pirmą kartą Lietuvoje koncertuosiančios Alice Francis – Vokietijos electro-swing ir swing-blues žaigždės – pasirodymas. Neslėpsim: jos gyslomis, kunkuliuodamas kaip Niagaros krioklys, teka rumunų ir tanzaniečių kraujas, o optimizmui, temperamentui, nuoširdžiam bendravimui su publika – lygių nėra visame pasaulyje!!!
Siurprizus ir kitas dovanas, kurias suteiks Alice Francis ir jos komandos – Goldie, elektroninės muzikos asas ir klavišininkas iš Korėjos Sir Chul-Min Yoo – koncertas, sunku net išvardinti!
Pačių geriausių ir erotiškiausių «lindy-hop» šokėjų pasirodymas - dvikova, nuostabus garsas ir šviesos, prizai publikai, neįprasta vakaro atmosfera, prasitęsianti ir po koncerto – viskas įvairaus muzikinio skonio žiūrovams: nuo retro džiazo iki naujausių pasaulinių muzikinių tendencijų!
Didžėjai, išmoningas baras, šokėjai linksmins publiką iki visiško malonaus išsekimo!
Alice Francis, žinoma kaip „Мiss Flapperty“, ryškiausia neo-svingo žvaigždė, gimė Timisoara mieste Ruminijoje, o ryškiausiai sutvisko Vokietijoje. Jos debiutinis albumas "St. James Ballroom" dienos šviesą išvydo 2012 metais rugsėjo 7 dieną Universal Music Group studijoje ir sukėlė didžiulį furorą džiazo, svingo, elektro muzikos scenoje. Šiuo metu jis parduodamas, kaip geriausias metų kūrinys. Albumo iniciatorius ir dainų bendraautorius Niegl Bros. Naująjį albumą sudaro įvairių muzikinių stilių kokteilis, nepaliekantis nei vieno abejingo klausytojo. Jame galime išgirsti 20-ųjų džiazą, elektro-svingą, manuš, hip-hop‘ą. Alice savą muzikavimo stilių vadina neo-charleston, ir turi tam teisę!
Scenoje Alice - nuostabi vokalistė, Sir Chul-Min Yoo, harmonaizerio pagalba, sukuria chorinį foną, o Goldie, panaudodamas Ableton Live ir Novation Launchpad, atlieka žmogaus-orkestro pareigas. Šiandien drąsiai galima sakyti, kad Alice Francis nuėjo ilgą kelią nuo džiazo klubų iki didžiųjų Europos salių (šią vasarą dainavo festivalyje Montrė).
Galinga Alice Francis energetika, melodingas balsas, moteriška plastika yra ne nuolatinių pamokų ir repeticijų rezultatas, o duota gamtos, puikios genetikos.
Nusiteikite gerai praleisti laiką! Šventė, kokios nebuvo Lietuvoje jau 20 metų, paliks pačius šilčiausius prisiminimus, pripidys širdis nuostabios energijos!

Bilietai į didžiausią muzikinę šokių šventę ir vienintelį Alice Francis ir jos grupės koncertą spalio 26 dieną 19:00 New-York klube, Kalvarijų g. 85, parduodami visose bilietai.lt kasose!
Visa informacija dėl bendradarbiavimo ir išankstinio bilietų užsakymo teikiama telefonu:
+370 618 01331


Įkelta: 2013-10-26 02:00:47
Atnaujinta: 2013-10-26 07:01:05

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis