Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

SUICIDE DJ"S - JUODO KAPIŠONO KONCERTAS - KAUNAS (įvykęs renginys)

8758 Data: 2013-10-26 (Šeštadienis)
Laikas: 20:30
Miestas: Kaunas
Vieta: Gargaras
Adresas: Raudondvario road 101

Po sėkmingo ir sausakimšo sugrįžimo "Vasaros terasoje" Suicide DJs velkasi juodus kapišonus ir ruošiasi sudrebinti LOFTĄ bei GARGARĄ

Po dvejų metų tylos su trenksmu į Lietuviškos muzikos sceną sugrįžusi ekscentriškoji grupė Suicide DJs savo gerbėjams pateikia gausybę naujienų bei siurprizų. Vienas jų - visiškai naujos dainos „Juodas kapišonas“ pristatymas.
"Juodo kapišono" koncertais pavadinti renginiai ne tik pristatys naujausią grupės singlą, bet ir pakvies žiūrovus prisiminti visus didžiausius Suicide DJs hitus.

Specialiuose koncertuose Vilniuje bei Kaune grupė žada su niekuo kitu nesupainiojamą Suicide DJs energijos užtaisą ir atnaujintą programą.

Žiūrovai ir vėl turės galimybę susitikti su grupės nariais V.Bareikiu, A.Storpirščiu, P.Dapšausku, M.Balčiūnų bei žaviąja grupės naujoke- bugnininke Rasa Vaštakaite.

„Žmonės dažnai klausia, kodėl mes vadinamės „Suicide DJs“ – gal proteguojame savižudybes ar panašiai? Dabar galiu drąsiai pasakyti, kad mes greičiau stengiamės būti tiesiog „gyvenimo kamikadzėmis“, aukojančiais daug ką dėl savo vertybių.
Šiais laikais yra tikrai labai sunku neparsiduoti, netapti savo paties parodija,daug kas lengva ranka atsižada ir tų pačių moralės normų. Būtent apie tai yra ir naujoji „Suicide DJs“ daina. Juk kai tau yra labai sunku, tu niekad nesi vienas toks, nes turi savo juodą kapišoną bei visą armiją tokių pačių, juodais kapišonais ginkluotų bendraminčių“, - sakė grupės narys Vidas Bareikis.

Grupė kviečia visus gerbėjus į koncertus ateiti pasipuošus išskirtiniu grupės makiažu bei juodais kapišonais. Visi prisijungusieji prie „juodųjų kapišonų armijos“ bus apdovanoti specialiais grupės suvenyrais.


Įkelta: 2013-10-26 11:34:53

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis