Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Ramūno Rudoko šou "Seneliukas" (įvykęs renginys)

8788 Data: 2013-11-30 (Šeštadienis)
Laikas: 19:00
Miestas: Klaipėda
Vieta: Renginių salė Vakaris
Adresas: Naujojo sodo g. 1, 2 aukštas

Kuriozinių situacijų lavina, humoru trykštantys dialogai su publika bei gyvenimiškos išminties grynuoliai – visa tai sujungs naujasis mono spektaklis „Seneliukas“, tapęs tikru hitu užsienio scenose, o šių metų pavasarį pristatytas ir Lietuvos publikai. Pagrindinį herojų ir dar daugiau nei 20 personažų meistriškai įkūnija aktorius Ramūnas Rudokas.

Garsaus islandų dramaturgo Bjarni Haukur Thorsson braižas ir talentas netgi į rimčiausius dalykus pažvelgti netikėtu rakursu Lietuvos publiką jau sužavėjo. Mono spektaklis „Tėtis“ pagal šio kūrėjo parašytą pjesę Lietuvos scenose sukėlė tikrą furorą. Humoristinių tėvystės tyrinėjimų šiame spektaklyje ėmęsis aktorius R.Rudokas buvo itin šiltai sutiktas ne tik šalies miestų publikos, bet ir gastrolių užsienyje metu.

Kosto Smorigino režisuotas „Seneliukas“ šią sėkmę turėtų pakartoti, o gal ir pranokti. „Spektaklis skirtas visiems žiūrovams nuo 12 iki 112 metų, nes visi kažkada buvome puikiais vaikais, tapome fantastiškais tėčiais, mamomis ir visi tikrai būsime nuostabiais seneliukais bei senelytėmis“, – kalbėjo R.Rudokas.

Aktorius spektaklyje – ne tik nepaprastai linksmas, graudžiai žavingas ir išradingas seneliukas, bet ir gausybė kitų personažų. Spektaklio kūrėjų teigimu, žiūrovai tikrai išvys save, atpažins savo vaikus, gimines, kaimynus bei artimuosius.

Pasaulinė spektaklio „The Grand-Dad“ premjera įvyko 2011 m. Reikjavike. Vaidmeniui buvo pasirinktas vienas žymiausių ir labiausiai mylimų Islandijos aktorių – Sigurdur Sigurjonsson. Po sėkmingos premjeros „The Grand-Dad“ buvo pristatytas daugelyje pasaulio šalių ir tapo tikru įrodymu, kad puikiam humorui sienos neegzistuoja.

„Seneliukas“ ragina drąsiai pažvelgti į daugelį baimių, kurios atrodo itin grėsmingai šiuolaikiniame jaunystės kultą šlovinančiame pasaulyje. Kaip reaguoti, kai tau vis dažniau užleidžiama vieta atsisėsti? Kokie jausmai užplūsta, kai vaikai palieka namus? Spektaklis šmaikščiai primena, jog senatvė – neišvengiamas etapas nepriklausomai nuo to, gali sau leisti reguliarias botulino injekcijas, ar ne.

Teigiamų emocijų kupinas „Seneliukas“ turėtų išlyginti ne vieną nuo kasdienybės rūpesčių susimetusią raukšlę, o jeigu po spektaklio jų padaugės – tai tik nuo juoko. Lietuvoje „Seneliukas“ pristatytas 2013 m. pavasarį sulaukė nemažo pasisekimo, tad R.Rudoko šou Lietuvos miesto scenose bus parodytas dar karta.

Daugiau informacijos www.seneliukas.lt.

Durys atidaromos 18 val.

Renginio pradžia 19 val.

Bilietus platina Bilietai.lt

Su Daily Card kortele dviems bilietams taikoma 15 proc. nuolaida.


Įkelta: 2013-10-28 22:15:56
Atnaujinta: 2013-11-30 07:00:07

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis