Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

João Frade & Munir Hossn DUO (Portugalija - Brazilija) (įvykęs renginys)

8874 Data: 2013-11-12 (Antradienis)
Laikas: 19:00
Miestas: Vilnius
Vieta: Šv. Kotrynos bažnyčia
Adresas: Vilniaus g. 30

Piriquitos e Botonetes
Afro-braziliški-portugališki ritmai
Bilietai: http://www.bilietupasaulis.lt/lit/bilietai/koncertai/kita/?concert=134478

João Frade & Munir Hossn (Portugalija - Brazilija)
„Piriquitos e Botonetes“

XVI Tarptautinio akordeono festivalio pradžia – su portugališkais ir braziliškais prieskoniais. Unikalus duetas – akordeonistas iš Portugalijos João Frade ir gitaristas bei bosistas Munir Hossn iš Brazilijos – kviečia į vaizduotės kelionę, kurią lydi afro-braziliški ritmai ir portugališkos melodijos. Jau pats programos pavadinimas „Piriquitos e Botonetes“ – yra žodžių žaismas, atskleidžiantis muzikantų kultūrines šaknis ir nusakantis muzikos charakterį.

Nuo aštuoniolikto amžiaus portugalams besiblaškant tarp gimtinės ir Brazilijos, susilydė jų melodijos bei afro-braziliški ritmai ir atsirado naujas, darnus, charakteringas ir išskirtinis muzikos stilius. João Frade ir Munir Hossn išradingai ir virtuoziškai atskleidžia šių susipynusių tradicijų žavesį. Jų programoje ryškūs dviejų portugališkų šokių Corridinho ir Chula, kuriuos šokdamos poros sukasi beprotišku greičiu, ritmai.

Dueto muzikantai teigia pajutę ypatingą empatiją nuo pirmojo susitikimo. Tas „trumpas sujungimas“ davė stulbinančių rezultatų. Savo meistriškumu ir ypatinga grojimo maniera jie atgaivina labiausiai pamirštas, bet vertas pažinti muzikines šaknis ir pademonstruoja, kaip Portugalijos Algarvės muzika, kurioje akordeonas yra pagrindinis instrumentas, susilieja su Bahijos afrikietiškuoju paveldu. Šį kultūrinį mišinį atlikėjai praturtina džiazo ir world muzikos elementais.

João Frade – akordeonas (Portugalija)
Munir Hossn – gitara, bosinė gitara (Brazilija)

http://www.akordeonofestivalis.lt/2013/
http://www.bilietupasaulis.lt/lit/bilietai/koncertai/kita/?concert=134478


Įkelta: 2013-10-30 20:31:18
Atnaujinta: 2013-11-12 07:00:10

Susiję straipsniai


Komentarai ()


Tuo metu vyko



Atgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis