Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

SISTERS OF NIGHT (įvykęs renginys)

9007 Data: 2013-11-16 (Šeštadienis)
Laikas: 23:00
Miestas: Kaunas
Vieta: Chaos
Adresas: Laisvės al. 88

SISTERS OF NIGHT

DEFICITAS
ŠANTAŽAS
INDĖNĖ

Klube „Chaos“ – Tamsiosios Nakties Seserys - Sisters of Night
Paimkite Lapkričio 16 naktį. Šeštadienis ir tiek? Pridėkite prie jo klubą „Chaos“ – jau neblogai. O tuomet... pagardinkite tai „Sisters of the Night“ trijule. Ir „neblogai“ bus nebe tas žodis, kuriuo norėsite šią sąjungą apibūdinti. Juk už naktį ir chaosą geriau dera tik gotas ir antkapis, bet su šiais dviem visą naktį smagiai neprašoksi.
Merginos užtikrinti žada ne tik šokius. Sako, bus nulūžusių kulniukų, bus pavargusių rankelių, bus nutryptų batelių, bus nuotraukų, kurių gėdysitės, bus daug daug geros muzikos, bus techno, bus electro, bus roko, bus visko*.
Juk po „Depeche Mode“ kūrinio pavadinimu pasislėpusi trijulė – itin spalvinga. Ne tiesiogine prasme, nes visos juodaplaukės. Na, ir ne dvasine, nes visos mėgsta ilgėjančias naktis. Bet skirtingos.
Deficitas giriasi, kad turi kūrinių, kurių neturi niekas, o nori visi. Dėl to ir Deficitas. Šantažas vienam bulvariniam leidiniui yra užsiminusi, kad šis pseudonimas – tai perspėjimas, kas gali nutikti laiką leidžiant su ja. Kai nesirūpina šiais reikalais, šaudo techno kulkomis. O Indėnė – laisva kaip indėnai (tais laikais, kai negyveno rezervatuose). Laukinė mergelė skrajojanti roko pievomis ir naršanti indie girias.
Daugiau netuščiažodžiausime. Tikimės, kad nuotaiką pajutote, datą įsidėmėjote, vardus prisimenate, „Depeche Mode“ kūrinio paklausėte ir savo savaitgalį ką tik suplanavote.
*Klubas perspėja, kad nebus nemokamų gėrimų, nebus nemokamų užkandžių, nebus burleskos šokėjų, nebus delfinų, nebus paštininku aprengtos beždžionėlės, nebus galima įsigyti bilietų į „Scorpions“. Tikėtina, kad nebus ir svetainės, kur galėtumėte perskaityti visą dalykų, kurių nebus, sąrašą.

DOORS OPEN
23:00

PRICE
From 10 Lt.

FACE CONTROL
bouncers gonna bounce. be smart.

TABLE RESERVATION
8-612 64640


Įkelta: 2013-11-05 15:59:38
Atnaujinta: 2013-11-16 07:00:18

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis