Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Lapkričio 12 dieną Gruzijos etno-jazz grupė „ZumbaLand“./Concert of ZumbaLand in Vilnius, 12th of November at Tamsta Club (įvykęs renginys)

9016 Data: 2013-11-12 (Antradienis)
Laikas: 20:00
Miestas: Vilnius
Vieta: Tamsta Club
Adresas: A. Strazdelio g. 1, Vilnius

Etno-jazz grupė „ZumbaLand“ yra viena aktyviausių, populiariausių ir egzotiškiausių muzikos grupių iš Gruzijos. „ZumbaLand“ muzikoje puikiai dera tokie ritminiai stiliai kaip world music, džiazas, fusion, etnorokas bei įvairios instrumentinės improvizacijos. Zumbos scenos vardas yra gruziniško posakio akronimas: zogjer ubralod moindome, bolos agisruldeba (ზოგჯერ უბრალოდ მოინდომე ბოლოს აგისრულდება), kas laisvai išvertus reiškia „Kartais tiesiog panorėk ir tai išsipildys“. Per savo karjerą grupė daug koncertavo Kaukaze, Baltijos šalyse, Lenkijoje, Ukrainoje, Rusijoje, Viduržemio jūros regione. Lenkijoje grupė net vadinama „Gruzijos magija“.

Grupės lyderis Zumba-Zaza Korinteli gerai žinomas kaip Gruzijos kultūros ambasadorius ir kaip vienas iš didžiausių Gruzijos muzikos ir folkloro populiarintojų pasaulyje. 2004 m. jis pradėjo rengti kasmetinį vasaros folk festivalį „Art-Gene“ , kuris vyksta Tbilisio etnografiniame lauko muziejuje. Festivalis taip pat rengia muzikinius turus po Gruziją, populiarindamas gruzinų liaudies kultūrą bei pristatydamas ją nuošaliose šalies vietovėse. Gruzijos prezidentas Michailas Saakašvilis apdovanojo Zumbą „Vakhtang Gorgasali“ ir „Excellence“ apdovanojimais.Šių metų savo koncertinį žiemos turą „ZumbaLand“ pradės Lietuvoje lapkričio 8 d. Klaipėdoje. Taip pat grupė surengs koncertus Palangoje (lapkričio 9 d. klube „Vandenis“), Vilniuje (lapkričio 12 d. klube „Tamsta“) bei Kaune (lapkričio 14 d. muzikos klube „PuntoJazz palėpė“). Po šių koncertų tęsti turo grupė keliaus į Vokietiją, Lenkiją bei Ukrainą


Įkelta: 2013-11-05 16:05:28
Atnaujinta: 2013-11-12 07:00:11

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis