Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

INSANITUS dūzgės | Puntojazz palėpė | Lapkričio 16 (įvykęs renginys)

9034 Data: 2013-11-16 (Šeštadienis)
Laikas: 22:00
Miestas: Kaunas
Vieta: PuntoJazz palėpė
Adresas: Kęstučio g. 6

✷THROWING SNOW (Redbull Music Academy | Anglija) – „Snow Ghost“ dueto ritmas, tonas ir melodija, „Red Bull Music Academy“ narys, kurio muzika – supainiotų tempų ir stilių daugybė, kurią jis sugeba sujungti į kokybišką, jausmingą visumą.
Progresuojantys būgnų spyriai, urzgiantys bosai, vikrūs breakbeat priedai, dulkėti akordai su įvairių stilių ir ritmų prieskoniais – žodžiais sunkiai nusakomas Throwing Snow melodijų skambesys.

P.S. Ar minėjome, kad jis tarp viso ko turį mokslinį laipsnį astrofizikoje, tad Insanitus duzgės bus tikras KOSMOSAS! :)

✷DAUGVINAS (LT)
Buvęs „Trip bar“ kapitonas, vis dažniau sutinkamas prie pulto. Daugvinas garsėja asketišku ir išpuoselėtu skoniu, kuriuo su malonumu dalinasi su klausytojais. „Insanitus“ publika turės galimybę paskanauti psichodelic house, bass ir kitais išieškotais garsais.

✷PAKAS & ROADSMAN (K.U.B. Collective | LT)
K.U.B. Collective – komanda, gyvuojanti jau aštuonerius metus ir nemenkai išjudinanti Kauno ir kitų didmiesčių kultūrą, galinti pasigirti tokių daugeliui puikiai žinomų masinio masto renginių organizavimu kaip „Insanitus“, „Prisukamas abrikosas“, „Kubos Partizanai“, „Terra“ ir kitų. Šiemet „Insanitus“ krikštatėviai Pakas ir Roadsman žada suvirpinti ne tik kūnus, bet ir sielas. Šie daugeliui gerai pažįstami ritmo ir melodijos meistrai pasiūlys jų parašu tapusį bass ir techno muzikos hibridą. Pasiruoškit susijaudinti.

Pigesni bilietai: http://www.bilietupasaulis.lt/lit/bilietai/seimai/parodos_ir_festivaliai/?concert=135269


Įkelta: 2013-11-06 02:01:42
Atnaujinta: 2013-11-16 07:00:24

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis