Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Michael Weyandt (baritonas, JAV) ir Eglė Andrejevaitė (fortepijonas) (įvykęs renginys)

9055 Data: 2013-12-14 (Šeštadienis)
Laikas: 19:00
Miestas: Vilnius
Vieta: PIANO.LT koncertų salė
Adresas: Trakų g. 9/1 (įėjimas iš Kėdainių g.)

Pirmą kartą Lietuvoje viešintis baritonas iš Jungtinių Amerikos valstijų Michael Weyandt ir publikai jau pažįstama pianistė Eglė Andrejevaitė susitinka klausytojams dovanoti savo talentą ir nuostabią muzikinę programą.

Pelnęs pripažinimą ne tik tarp klasikinės muzikos gerbėjų, bet ir tarp kritikų, M. Weyandt yra ne vieno tarptautinio konkurso laureatas, pasižymintis ypatingai gausiu repertuaru, natūraliu artistiškumu, bei aukštu meistriškumu. Po koncerto vienoje prestižiškiausių pasaulio salių Carnegie Hall, muzikos kritikas Anthony Tommasini “The New York times” laikraštyje, apibūdino atlikėjo pasirodymą “...kaip visada buvo ypatingai jaudinantis”.

Pianistė Eglė Andrejevaitė ypatingą dėmesį skiria kamerinei muzikai. Su scenos partneriais paruošė ir pristatė Lietuvos ir užsienio kompozitorių kūrinių premjeras Lietuvoje. 2011 m. sukurtas duetas su smuikininke Augusta Jusionyte prestižiniame Johaneso Brahmso kamerinių ansamblių konkurse Austrijoje laimėjo specialų prizą už geriausią šiuolaikinio kūrinio atlikimą. Pianistė bendradarbiauja su Naujų Idėjų Kameriniu Orkestru (meno vadovas Gediminas Gelgotas), dainininku Stein Skjervold (Norvegija). Daugiau: www.andrejevaite.lt

Šie du menininkai pradžiugins Lietuvos klasikinės muzikos klausytojus pristatydami ne tik gerai žinomus R.Šumano ciklą ,,Poeto meilė”, F. Šuberto dainas, bet taipogi ir amerikiečių kompozitorių kūrybą. Menininkai savaip interpretuos Samuelio Barberio “Atsiskyrėlio dainas” ir Viljamo Bolcomo “Kabareto dainas”. Muzikai savo meistriškumą demonstruos pateikdami visą puokštę kūrinių apimančių skirtingus laikotarpius, stilius bei žanrus.

Piano.lt koncertų salėje žiurovus pasitiks ne tik muzika, bet ir ypatingi kvapai, kuriais renginio metu rūpinsis eterinių aliejų ir kvepalų specialistai „Kvapų namai“. Muziką ne tik bus galima išgirsti, bet ir pauostyti.


Įkelta: 2013-11-06 14:26:58
Atnaujinta: 2013-12-14 07:00:07

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis