Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

PSManagement presents: ADDICTION: MODELS, DANCERS, DJs (įvykęs renginys)

9230 Data: 2013-11-16 (Šeštadienis)
Laikas: 22:30
Miestas: Klaipėda
Vieta: Dr.Who club
Adresas: Naujojo sodo g. 1

PURE STAR MANAGEMENT pristato “ADDICTION”
Don’t tell my booker


Taip seniai to troškai, bet vis pritrūkdavo drąsos? Žinai, kad negalima, o taip beprotiškai norisi? Čia Tu pagaliau galėsi sau leisti viską. Pirmąsyk Lietuvoje PURE STAR MANAGEMENT pristato vakarėlį “ADDICTION. Don’t tell my booker”. Ir taip! Čia taisykles diktuos grožio ir mados industrijų atstovės(-ai)!

Tiesiai iš Paryžiaus pagaliau atkeliaujantis garsusis DTMB (http://www.donttellmybooker.fr/) vakarėlis, kurio idėją sukūrė žymusis renginių organizatorius Cyril Peret, bus kaip visad,- saldus, prabangus ir labai nuodėmingas. Pagaliau ir Tu turėsi visišką laisvę mėgautis didžiausia modelių silpnybe... saldumynais! Čia viskas Tau ir Tavo valioje. Pagaliau atėjo laikas pasiduoti didžiajai aktorių ir podiumo gražuolių nuodėmei ir niekas Tavęs už tai čia neteis. Gausybė skanumynų, balionių, dovanų, žavių merginų ir malonumo akims bei skoniui. Viskas ir dar truputį po vienu stogu, viename vakarėlyje ir tik vieną kartą. “ADDICTION” – tai tikras džiaugsmas visoms Tavo juslėms. Ateik, pasiduok pagundai ir leisk sau nevaržomai viešai mėgautis.

Vakarėlio metu tavimi rūpinsis net 20 įspūdingiausių PURE STAR MANAGEMENT modelių. O kad širdis apsąltų iki galo, merginos pažadėjo visus susirinkusius pamaloninti šokoladu ir skanumynais. Nes juk per skanu ir per gerai tiesiog nebūna! O kad žavioji lytis neliktų nuskriausta, garbės žodis, pasirūpinsime ir keletu itin žavių vaikinų Jūsų džiaugsmui.
O jeigu norisi dar saldžiau, nepamiršk klube užsisakyti staliuko. Sklinda gandai, kad laikrodžiams mušant vidurnaktį, tiesiai iš candy ir chocolate girls rankų, ant kiekvieno iš jų atsiras po... dovaną!

Tad ruoškis. Darganotasis lapkritis – laisvės mėnuo, kai pagaliau galėsi savo didžiosiomis aistromis mėgautis be jokios sąžinės graužaties. “ADDICTION”,- žaviosios PURE STAR MANAGEMENT šokėjos, gausybė modelių ir žinoma, skanumynų. O kas geriausia - nė vieno booker’io! Ir visa tai – Tau. Jau lapkričio 16 dieną “Dr. Who” Klaipėdoje.

“ADDICTION” – leisk sau pasimėgauti.

Aprangos kodas: Dress to impress
Įėjimas iki 24:00 spustelėjus mygtuką „DALYVAUTI“ – nemokamas. Kitiems bilietų kaina: 20 Lt, su kortelėmis „Dr.Who“ BLACK+1 nemokamai, su „Dr.Who“ ANGEL ir ROYAL – nemokamai.
Tel. informacijai/ rezervavimui 8 640 44484.


Įkelta: 2013-11-13 17:03:32

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis