Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

TRIBUTE TO COLDPLAY | 12.27 (įvykęs renginys)

9551 Data: 2013-12-27 (Penktadienis)
Laikas: 21:00
Miestas: Kaunas
Vieta: PuntoJazz palėpė
Adresas: Kęstučio g. 6

Coldplay yra laikoma vienu sėkmingiausiu trečiojo tūkstantmečio muzikiniu projektu, kuris pardavė daugiau kaip 55 milijonus albumų ir pelnė daugiau nei 50 pasaulinių apdovanojimų, įskaitant 7 Grammy. Vienais geriausių pasaulyje pripažinti 5 studijiniai albumai, 20 populiariausių singlų, iš kurių In My Place, Clocks, Viva La Vida, Paradise, priedainius moka kiekviename pasaulio kampelyje.

Dar nepasirodžius viešojoje erdvėje, jų singlai perkami šimtais tūkstančių. Visi laukia, visi mėgsta ir nenumaldomai klausosi neįtikėtinai puikių kūrinių, kurie yra dalis mūsų kasdieninio gyvenimo sunkumų ir išgyvenimų. Scientist, Clocks, Viva la Vida ir Paradise - visus žavi nepakartojama gitaros, pianino ir stingdančio ritmo gyva harmonija, apipinta vokalu, kuris nepaliaujamai pavergia dar ir dar kartą klausytis šių visiems gerai žinomų melodijų.

Šias melodijas ir nepakartojamus vakarus kurs kartu su šios grupės dainomis užaugę lietuvaičiai, kurie įkvėpti jų jau ne vienerius metus džiugina gyvos muzikos sceną. @COLDPLAY TRIBUTE LIETUVA – pirmieji, vieninteliai ir nepakartojami koncertai su atlikėjais iš grupės Sweetsalt: Roku Dobužinsku (vokalas), Romanu Dzindzeleta (gitara), Vytautu Vansavičiumi (bosinė), Mindaugu Stundžia (mušamieji) bei pianistu Joriu Sodeika!

Kaunas. Pirmasis koncertas. Privalai būti!
Bilietai: 15 Lt. Bilietus platina BILIETAI.LT


Įkelta: 2013-11-27 02:01:23
Atnaujinta: 2013-12-27 07:00:51

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis