Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Dr.Who PEARL: POP LADIES (įvykęs renginys)

9558 Data: 2013-11-30 (Šeštadienis)
Laikas: 22:30
Miestas: Klaipėda
Vieta: Dr.Who club
Adresas: Naujojo sodo g. 1

Vokalinių vingrybių išraižytas naktinio klubo „Dr.Who“ oras šeštadienį kais nuo keturių charizmatiškų gražuolių desanto – į sceną lips „Pop Ladies“ merginos! Jos padės bent trumpam užsimiršti, jog už lango kamuoja žvarbus, nebe rudeniškas oras. Ir sušildys mus iki aukščiausių Celsijaus laipsnių!
Šaltos žiemos pradžią nustelbiantis merginų pasirodymas bus ne vienintelis toks, joms akompanuos ir savo gabumus už baro demonstruos baro virtruozų komanda, todėl visi tą vakarą turėsite į ką paganyti akis, o gal net ir paslapčia pagaląsti nagučius... Tik damos, būkite atsargios su mūsų barmenais – jų maišomi eliksyrai jau ne vienai apsuko galvą!
- Už pulto, ausų būgnelius virpinantis, DJ Endrio;
- Galvas susukantys, kojas verčiantys trepsėti barmenų kokteiliai ir jų mirktelėjimai;
- Šiltos ir tik Jums skirtos mūsų šypsenos;
- Pamirštas saiko jausmas ir noras rytoj pakartoti praėjusį vakarą!

Iki pat lubų šaudantys šampano purslai, gundantys merginų judesiai, įkaitę vaikinų kūnai…Tai tik maža dalis to, ką žada šis audringas vakaras. Visos patirtos emocijos unikalios, nepakartojamos, todėl nepraleisk progos palikti savo prabėgusią savaitę užnugaryje ir šeštadienio vakarą pavirsti nauju, naktiniu gyvenimu alsuojančiu žmogumi.
Įėjimas iki 01:00 spustelėjus mygtuką „DALYVAUTI“ – nemokamas. Kitiems bilietų kaina: 20 Lt, su kortelėmis „Dr.Who“ BLACK+1 nemokamai, su „Dr.Who“ ANGEL ir ROYAL – nemokamai.
Tel. informacijai/ rezervavimui 8 640 44484


Įkelta: 2013-11-27 09:17:19

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis