Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Kalėdinis džiazas: džiazo kvartetas „Vis-a-viS“ (įvykęs renginys)

9917 Data: 2013-12-27 (Penktadienis)
Laikas: 19:00
Miestas: Vilnius
Vieta: PIANO.LT koncertų salė
Adresas: Trakų g. 9/1 (įėjimas iš Kėdainių g.)

Kviečiame gruodžio 27 d. 19.00 val. pasiklausyti "Kalėdinio džiazo" su geriausiais Lietuvos jaunosios kartos atlikėjais!

Skirtingo amžiaus, muzikinių patirčių ir stilių ragavę muzikai susibūrė naujam, gaiviam bendram projektui "Vis-a-viS". Juos vienijantis nuoširdumas muzikoje, įsiklausymas ir jautrumas puikiai atsispindi projekto pavadinime, mat iš anglų kalbos išvertus šis reiškia „vertimas“. Tarsi versdami savo emocijas ir jausmus į muzikinę kalbą Lietuvoje jau pripažinti muzikai siūlo paklausyti jų pačių kompozicijų ir interpretuojamų džiazo standartų.

Dominikas Vyšniauskas - trimitas
Vytis Smolskas - fortepijonas
Armanas Isojanas - kontrobosas
Augustas Baronas – mušamieji

Jaunosios kartos trimitininkas D. Vyšniauskas spėjo pagroti visuose Lietuvos ir keliuose užsienio džiazo festivaliuose, daugelyje Europos šalių pasirodė kaip įvairių tarptautinių projektų narys. Jis muzikavo su garsiuoju savo tėčiu Petru Vyšniausku, Anatolijumi Vapirovu, Vytautu Labučiu, Sauliumi Šiaučiuliu, Liudu Mockūnu, Igoriu Briliu ir kitais atlikėjais. Grojo su grupėmis: „Mezcal Jazz Unit“ (Prancūzija), „Dream Big Band“ (Estija), Europos jaunimo bigbendas „Swinging Europe“, Lietuvos radijo ir televizijos bigbendas, džiazo orkestras „Kauno bigbendas“.

Pianistas Vytis Smolskas dalyvauja tarptautiniuose festivaliuose bei įvairiuose lietuviškuose projektuose, koncertuoja su grupėmis "Pieno lazeriai", "Jing'a'ling", "80s live" su Baiba Skurstene, "Tango gatos" su Eduardu Gimenezu, ne kartą koncertavo su sparčiai populiarėjančiu tarptautinėje erdvėje duetu "Leon Somov & Jazzu". Dar būdamas M. K. Čiurlionio menų gimnazijos auklėtinis V. Smolskas tapo tarptautinių klasikos pianistų konkursų laureatu Lietuvoje, Londone ir Paryžiuje.

Armanas Isojanas studijavo smuiko specialybę Klaipėdos S.Šimkaus konservatorijoje, šiuo metu studijuoja kontrabosą Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Muzikantas grojo Klaipėdos muzikiniame teatre, Jurgio Barakausko diksilende. Jis pasirodo įvairuose projektuose ir džiazo sesijose, dalyvavo Klaipėdos pilies džiazo festivalyje, „Jazznica 2011” festivalyje Slovakijoje, tarptautiniame projekte “Divercities Grenoble 2012” Prancūzijoje.

Perspektyvus bugnininkas Augustas Baronas šiuo metu muzikos paslapčių mokosi Olandijoje. Bugnininkas prisideda prie įvairių muzikos projektų, tokių kaip Re: Muzika kuri gimė vakar, „Soul Moustache“, „Big Little Emotions“ ir kt.


Įkelta: 2013-12-12 02:00:10
Atnaujinta: 2013-12-27 07:01:38

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis