„Exit Vilnius“ denyje – klubinių Ibisos kruizų kapitonas Mark Robinson
_300x250.jpg)
Šį penktadienį klubo „Exit Vilnius“ šokių aikštelę kilnos nuotaikinga hauso muzika, prisodrinta vasaros spalvomis. Ant scenos lips Londono didžėjus ir prodiuseris Mark Robinson, organizuojantis nerūpestingus, klubinėtojų pamėgtus kruizus jachtomis-diskotekomis ant Viduržemio jūros bangų Ibisoje.
Atvyks iš Balio
Mark Robinson Vilniuje leisis kupinas karštų įspūdžių, mat vasario mėnesį didžėjus skyrė kelionėms į saulėtus kraštus. Atlikėjas vizitavo spalvingas Dubajaus, Kuala Lumpuro ir Balio šokių aikšteles.
Į scenas Tolimuosiuose Rytuose Mark Robinson kopė su leidybinės kompanijos „Pukka Up“ vėliava. Šiuo ženklu žymimi ne tik šokių muzikos leidiniai, bet ir legendinė vakarėlių serija, kasmet į Ibisą eksportuojanti ne mažiau nei po 200 vakarėlių jachtose.
Kruizinių vakarėlių formatas – daugiau nei viliojantis. Dieną pasisupę ant bangų, vakarais pramogautojai tęsia linksmybes sausumoje, galinguose Ibisos „Amnesia“ ir „Pacha“ klubuose. Nenuostabu, kad bilietai į visus klubinius kruizus išgraibstomi.
Primins apie vasarą
Netrukus vienuoliktą gimtadienį Londono superklube „Ministry Of Sound“ švęsiančios „Pukka Up“ kompanijos kapitonas Mark Robinson neapsiriboja šia veikla.
Londono didžėjus diriguoja leidybinei kompanijai „Peppermint Jam“, o studijoje kuria drauge su prodiuserių grupe „The Str8jackets“.
„Nors Europoje matyti vos pirmieji pavasario ženklai, mano širdyje jau visu balsu dainuoja vasara. Tokią nuotaiką atsivešiu ir į Lietuvą. Rūšiuoju kūrinius, kvepiančius smėlėtais pliažais ir keliančius rankas į viršų“, – poetišką elektroninį laišką klubui atsiuntė Mark Robinson, jau šį penktadienį kaitinsiantis „Exit Vilnius“ salę.
Šeštadienis – rezidentams
Išlydėję vasarišką svečią, šeštadienį už klubo vairo stos didžėjai, geriausiai žinantys, ko reikia didžiausiai Vilniaus šokių aikštelei.
Klubas iki pat ryto tryps su laiko patikrinta šokių muzika ir pačiais šviežiausiais klubiniais ritmais, kuriuos į salę ridens Ignas ir Jovani.
Vaizdo klipas: „The Str8jackets“ – „Love & Oxygen“
http://youtu.be/TUsXpeInAQQ
Bilietų kaina iki vidurnakčio – 0 Lt, po 24 valandos – nuo 10 Lt.